Відгуки вчителів початкових класів

про підручники для 2-го класу 

Підручник "Українська мова" (автор К. Пономарьова)  містить правила, легкі для запам’ятовування. Тексти вправ цікаві, відповідають віку дітей. Багато кольорових малюнків, що спрямовані на компетентнісний розвиток дитини.

 

Підручник "Читання" (автор О. Савченко) містить тексти, що відповідають вимогам чинної програми. Запитання до текстів сприяють літературному розвитку. Дизайн та шрифт зручні для сприйняття.

 

Підручник "Математика" (автор О. Скворцова) містить завдання, які спрямовані на розвиток логічного мислення дитини. В ньому вміщено багато цікавих ілюстрацій. Але схеми до розв’язання задач здаються для дітей складними.

 

Підручник "Я досліджую світ" (автор Н. Бібік) містить теми, які відповідають вимогам програми, питання сформульовані чітко, цікаво. Це сприяє компетентнісному навчанню.

 

Підручник "Мистецво"  (автор Т. Рубля)  інтегрований. Образотворче мистецтво тісно переплітається з музикою, що має важливе значення для наскрізного навчання. Доступне пояснення тем та дуже гарно ілюстровані уроки дають можливість дітям гарно усвідомити новий матеріал.

 

 

Відгук вчителя 1-го класу

про підручники для першокласників

 

Підручник "Буквар" (автори Вашуленко М.С, Вашуленко О. В) містить багато цікавого матеріалу для розвитку мвлення, навчання грамоти. Добре оформлений, містить цікаві тексти, логічно навантажені завдання.

 

Підручник "Математика" (автори Скворцова С.О., Онопрієнко О. В.) добре оформлений, кожен матеріал до уроку містить різнорівневі завдання. Докладно вивчається склад чисел. Багато геометричного матеріалу, що яскраво ілюстрований. Підручник містить маетріал для досліджень.

 

Підручник "Я досліджую світ" (автори Бібік Н. М., Бондарчук Г. П.) добре ілюстрований. Завдання спрямовані на діяльнісний підхід. Містить інформацію, яка доступна для розуміння дітей, пов'язану з повсякденним життям, що також впливає на виховання першокласників. Спрямований на екологічне виховання та профорієнтацію учнів.

 

Підручник "Мистецтво" (Рубля Т. Є., Щеглова Г. Л., Мед І. Л.) у доступній формі розповідає учням про музичні звуки. Тексти пісень розміщено з ілюстраціями та завданнями. З образотворчого мистецтва подано цікавий матеріал для того, щоб навчити дитину помічати форму, колір предмету. Подано завдання для роботи в групах.