Міжнародний день рідної мови

21 лютого проведено заходи щодо відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Для учнів початкової ланки проведено мовознавче свято "Наша мова калинова".

 

Для учнів 5-9 класів проведено мовну вікторину "Хто зверху?" Змагалися команда "Калина" (5-6 класи) та команда "Барвінок" (8-9 класи). В запеклій боротьбі перемогла команда "Калина". Переможці та найактивніші учасники нагороджені подарунками та грамотами.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого педагогом-організатором Гончаровою В. В. проведено загальношкільну лінійку  "Скорботна свічка пам'яті святої" з приводу вшанування Героїв Небесної Сотні. Присутні мали змогу ознайомитися з історичними фактами подій 2014 року, переглянути відеоматеріали та документальні фільми.  

День Святого Валентина

У п'ятницю, 14 лютого з нагоди святкування Дня закоханих було проведено конкурсно-розважальну програму для учнів 5-9 класів. У кмітливості змагалися команда дівчат "Промінчики" та команда хлопців "Валентин".

За підсумками журі найкмітливішими та найспритнішими були дівчата. Переможці та учасники нагороджені пам'ятними дипломами.

Тиждень безпечного Інтернету

У період з 10.02. по 14.02. в закладі освіти було проведено заходи щодо безпеки учнів в Інтернеті.

10.02.педагогом-організатором Гончаровою В. В. проведено пізнавальний захід "Захисти себе в Інтернеті". Діти переглянули відеоролик на відповідну тематику, отримали пам'ятки з правилами  безпечного користування Інтернетом.

Виконання тестових завдань з математики та природознавства

(участь у регіональних моніторигових дослідженнях якості освіти в ІІ півріччі 2019/2020 н.р.)

11 лютого учні 4 класу продовжили брати участь  у регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти. Діти виконували тестові завдання з математики та природознавства, заповнили анкети.

Виконання тестових завдань з читання

(участь у регіональних моніторигових дослідженнях якості освіти в ІІ півріччі 2019/2020 н.р.)

04 лютого учні 4 класу нашого закладу взяли участь  у регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти. Діти виконували тестові завдання з читання, були учасниками анкетування.

 

Профорієнтаційні заходи

03 лютого випускники 9-го класу були учасниками профорієнтаційних заходів, які провели викладачі Липковатівського аграрного коледжу. Учні мали змогу ознайомитися з спеціальностями, які є в закладі, умовами вступної кампанії, взяли участь в анкетуванні. 

Пам'яті Героїв Крут

                                                              І знов, у котрий це вже раз,

                                                              Зійшлися ми в одній родині

                                                                       Щоб пом’януть той славний час,

                                                                            Коли в офіру Батьківщині

                                                             Себе принесли кращі з нас.

                                                     Нема любові понад ту,

                                                               Що окропила кров’ю Крути,

                                                     І ту гарячу кров святу

                                                         Повік Вкраїні не забути.

29 січня в закладі освіти для учнів 5-9 класів проведено лінійку-пам’яті героїв у бою під Крутами, які піднялися на захист молодої Української Республіки. Це були  300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва. Вони були цвітом тодішньої української патріотичної молоді, цвітом молодої нації. Вони назавжди залишилися молодими, поклавши буйні голови в нерівній боротьбі з більшовицькою інтервенцією.

Відзначення Дня Соборності України

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День Соборності. В закладі освіти з нагоди цієї знаменної дати проведено урочистості, а саме:

 - виховний захід для учнів 5-9 класів «Моя соборна Україна»;

- година спілкування, вікторина для учнів 1-4 класів «Я і Україна».

 

Новорічні святкування

Яскраво та весело пройшли новорічні свята для здобувачів освіти 1-4 та 5-9 класів. Діти були учасниками казкових новорічних пригод, водили хороводи біля красуні-ялинки, брали участь у новорічних естафетах та конкурсах. У карнавальних костюмах їх було не впізнати.

Кращі учні закладу освіти нагороджені преміями від приватних підприємців Бубніковича В. О. та Капустенка В. В.

День Святого Миколая

19 грудня в закладі освіти було проведено загальношкільне свято "Миколая всі чекають". Учні були учасниками святкового дійства, на яке завітав Святий Миколай з ангелами. Діти з радістю брали участь у різних конкурсах, розгадуванні загадок. Нагороджені призами та солодкими подарунками.

Цікава зустріч

12 грудня заклад освіти відвідав викладач історії м. Харкова Кравченко Тимофій Іванович. Він розповів учням про історію виникнення письма, розвиток словянської писемності, книгодрукування. Розповів цікаві факти про унікальність Біблії.

Свято для першокласників

12 грудня в здобувачів освіти 1 класу було проведено свято "100 днів навчання". Діти були учасниками конкурсів, розважалися, танцювали.

Тиждень права

10 грудня заклад освіти відвідали фахівці Рябцева І. В. (головний спеціаліст ССД), Калина С. Г. (директор РЦССДМ), Зубкова А. В. (спеціаліст юридичного відділу Первомайської РДА), Демченко М. В. (юрист) з метою надання правової допомоги дітям. Спеціалісти виступили з лекціями "Безпека в інтернеті", "Права та обов'язки учнів", "Профілактика шкідливих звичок", показали відеоролики на актуальні теми.

 

У закладі освіти в період з 09 грудня по 13 грудня проведено заходи з нагоди відзначення Всесвітнього тижня права, а саме:

 - конкурс малюнків "Мої обов'язки як учня школи";

 - перегляд відеороликів "Я і поліція";

 - Всеукраїнський квест-урок "Права людини";

 - правова гра "Що? Де? Коли?";

 - вікторина "Правові шаради".

Переможці конкурсів та вікторин нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

День Збройних Сил України

6 грудня проведено виховний захід, присвячений урочистій події - відзначенню Дня Збройних Сил України. 

Вчителі, які служили в лавах Збройних Сил України, Іванов Олександр Володимирович та Єсіпов Віктор Вікторович розповіли присутнім про нелегкі армійські будні, про почуття колективізму та патріотизму, які формує українська армія. 

 

Акція "Годівничка"

5 грудня наймолодші здобувачі освіти нашої філії долучилися до акції "Годівничка", щоб допомогти пернатим друзям перезимувати сувору пору року.

 

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня педагогом-організатором Гончаровою В. В.  було проведено загальношкільний виховний захід "Жага до життя", присвячений відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю. Учні мали змогу отримати інформацію про видатних людей з обмеженими можливостями, дізнатися про цікаві моменти їх життя. У відеоролику "Доступне середовище" ознайомилися з інформаційним матеріалом про те, як забезпечити людям з інвалідністю доступ до всіх об'єктів соціальної сфери.

01 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

2 грудня фельдшер ФАПу с. Шульське Мушик Олена Вікторівна провела з учнями 6-9 класів бесіду на тему "Шляхи передачі ВІЛ СНІДу".

Заходи щодо протидії насильству

У рамках щорічної Всесвітньої акції "16 днів боротьби з насильством щодо жінок" з 25 листопада в закладі освіти проведено виховні години, спрямовані на попередження насильства в усіх його проявах та конкурс малюнків на відповідну тематику.

День Свободи та Гідності

У закладі освіти в 1-9 класах було проведено єдиний урок з нагоди відзначення Дня Свободи та Гідності.

В шкільній бібліотеці та фойє закладу організовано виставку та перегляд інформаційних матеріалів на тему відзначення Дня Свободи та Гідності.

 

Подяка від Президента МБФ "Сильні духом"

Учні та педагогічний колектив нагороджені Подякою Міжнародного благодійного фонду за активну участь у благодійній акції "Назустріч Мрії VII".

 

Відзначення Європейського дня

захисту дітей від сексуального насильства

З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті  практичним психологом Кібалка О. А. 18 листопада для учнів 8-9 класів було проведено урок-квест на тему: "Кохання в Інтернеті?"

 День толерантності

15 листопада був проведений виховний захід "Що таке толерантність" до відзначення Міжнародного дня толерантності, проголошеного 16 листопада 1995 року на 28-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Метою заходу було ознайомлення учнів з поняттям "толерантність", формування правильного уявлення про толерантну поведінку; виховання почуття поваги один до одного, формування терпимості до відмінностей між людьми.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Класними керівниками 1-9 класів для учнів був проведений єдиний національний урок "Безпечна країна". Дібрано завдання для загальношкільного  конкурсу на кращого знавця правил дорожнього руху.

Учні початкових класів брали участь у конкурсі малюнків на відповідну тематику та виготовили поробки, пов'язані з безпекою на дорозі.

Заходи до Дня української писемности та мови

08 листопада для учнів початкової ланки проведено виховний захід "Єдиний скарб у тебе - рідна мова", присвячений відкриттю ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Учні 5-9 класів та педагогічні працівники долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, присвяченому 95-річчю Українського радіо та Дню української писемности та мови.

 

Для учнів 5-9 класів проведено вікторину "Рідну мову ми вивчаєм". Переможцями стала команда "Розумники" (капітан Філатова Єва-Марія, учениця 6 класу). 

Екскурсії в період осінніх канікул

У дні осінніх канікул здобувачі освіти нашої філії здійснили екскурсії до розважального центру "Джой Ленд" м. Лозова, відвідали музей історії та залізничної техніки Південної залізниці м. Харкова та Мак- Дональдс.

Тиждень "Золота осінь"

Цікаво та змістовно з 21 жовтня по 25 жовтня  пройшов тиждень Золотої осені. В фойє закладу було розміщено виставку поробок з природніх матералів, які виготовили  учні 1-9 класів.

 

Вчителем початкових класів Климчук Л. О. було проведено Свято осені для здобувачів освіти 1-4 класів, на яке було запрошено батьків дітей початкової ланки. 

 

Педагогом-організатором Гончаровою В. В. проведено для учнів 5-9 класів святкову розважальну програму, присвячену осінній порі року. Діти танцювали, співали пісні, інсценізували осінню ярмарку, розповідали гуморески, відгадували загадки.

Зустріч з поетом Первомайщини

22 жовтня учні нашого закладу запросили в гості поета Первомайщини, члена спілки журналістів Семенка Михайла Олексійовича. Діти з цікавістю слухали вірші поета, ознайомилися з його творчими наробками. На згадку про зустріч Михайло Олексійович вручив учасникам  заходу збірки своїх творів з автографом.

Змагання з футболу

17 жовтня команди дівчат та хлопців нашої філії взяли участь у товариській футбольній зустрічі з командами Біляївського ліцею.

Юні футболісти позмагалися в умінні володіти м'ячем, продемонстрували навички командної гри. Всі учасники отримали безліч задоволення та приємних вражень. 

Тиждень козацтва

Протягом тижня класними керівниками проведено виховні години про історію козацтва, славетних українських гетьманів. З учнями проведено вікторини "Що ти знаєш про козацтво", підготовлено та показано презентації на козацьку тематику.

Приняття в козачата

На урочистому козацькому віче учнів 2-го класу було прийнято до лав козачат. Другокласники дали клятву, а хорунжий Козацької Січі, вчитель історії Єсіпов В. В. вручив майбутнім козачатам посвідчення.

Квест-гра "А - нумо, хлопці!"

Хлопці нашого закладу освіти на чолі з кураторами були учасниками квест-гри. Три команди (капітани: Назаренко Віталій, учень 9 класу, Муханов Олександр, учень 9 класу та Стахурський Богдан, учень 7 класу) змагалися в спортивних командних конкурсах, конкурсах на витривалість та кмітливість. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда "Сміливі" (капітан Назаренко В.).

Відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

10 жовтня в закладі освіти було проведено урочистості з нагоди відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Діти переглянули відеофільм про легендарного Кобзаря, декламували вірші про нього, співали пісні. Отримали завдання для участі в І етапі цього конкурсу.

Тиждень "Вклонюся вчителю доземно"

З 30 вересня по 04 жовтня велася ретельна підготовка до святкування Дня працівників освіти. Учні малювали стіннівки з привітаннями, виготовляли сувеніри та подарунки своїм наставникам. Привітали вчителів-пенсіонерів з їх професійним святом.

04 жовтня за рішенням ради командирів дружини  було проведено День учнівського самоврядування. В ролі завідувача філії був випускник Муханов О., у ролі заступника - його однокласник Назаренко В. Учні-вчителі проводили уроки та контролювали поведенку своїх товаришів під час навчально-виховного процесу.

Закінчився цей насичений день цікавою святковою програмою, яку підготовувала педагог-організатор Гончарова В. В. 

І глядачі, і учасники отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

 

Виховна година "Історія і трагедія Бабиного Яру"

30 вересня вчителем історії Гончаровою І. М. та педагогом-організатором Гончаровою В. В. для учнів 4-9 класів було проведено виховну годину з приводу вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру.

 Трагедія Бабиного Яру- це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, їх духовного подвигу заради рятування життя людей.

Змагання "Фігурне водіння велосипеда"

27 вересня юні велосипедисти мали змогу показати свої вміння їзди на велосипеді з перешкодами. Всі без винятку - і учасники, і глядачі отрималли масу задоволення від цих змагань. Найактивніші  нагороджені грамотами, а учасники - подяками.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками було проведено виховні години з метою попедження травмувань на дорогах, необхідності знання та дотримання правил дорожнього руху.

26 вересня педагогом-організатором Гончаровою В. В. для учнів 1-9 класів було проведено квест-гру на відповідну тематику. Команди "Бумер", "Пішоходи", "Зебра", "Водії", "Відповідальні пішоходи" на чолі з кураторами продемонстували свої знання з правил дорожнього руху та дорожніх знаків. Переможці та учасники були нагороджені грамотами та подяками.

День партизанської слави

23 вересня вчителями історії Гончаровою І. М., Єсіповим В. В., педагогом-організатором Гончаровою В. В. було проведено загальношкільний виховний захід до відзначення Дня партизанської слави. Учні мали змогу подивитися презентаційний матеріал про партизанський рух, оглянути виставку літератури на відповідну тематику.

Тиждень протидії булінгу

З 16 вересня по 20 вересня в закладі освіти було проведено тиждень під назвою "Стоп булінг!".  Практичним психологом Кібалка О. А.  проведено тренінги для учнів 1-4 та 5-9 класів щодо протидії цькуванню та насильству. Класними керівниками серед учнів проведено анкетування на відповідну тематику.

Відзначення 76-ї річниці визволення Первомайщини

16 вересня учні школи разом з наставниками були учасниками мітингу біля памятника Воїну-визволителю, який був присвячений 76-ій річниці визволення Первомайщини від нацизму. Вшанували пам'ять про наших полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Олімпійський тиждень

З 09.09.2019 по 13.09.2019 р. у закладі освіти було проведено Олімпійський тиждень з нагоди святкування  Дня фізичної  культури і спорту.

Вчителями, які викладають фізичну культуру Івановим. О. В., Жидковою Н. П., Климчук Л. О.  було проведено спортивні естафети для учнів, конкурси, турніри.

Вчитель фізичної культури Іванов О. В. для учнів 5-9 класів провів Олімпійський урок, де презентував відеоматеріал про історію виникнення олімпійських ігор, досягнення українських спортсменів.

Проведення юридичних консультацій

04.09.2019 учні та працівники закладу освіти мали змогу отримати консультації та юридичну допомогу від юриста відділу освіти, молоді та спорту Демченка М. В. Він змістовно дав відповіді на поставлені запитання.

 

Свято Першого дзвоника

02.09.2019 у закладі освіти було проведено свято Першого дзвоника. Школа з радістю відкрила двері для 14 першокласників, які поповнили учнівський склад філії.

На святі був присутній директор приватного підприємтва "Хлібороб-Л" Бубнікович В. О., який привітав присутніх зі святом та вручив цінний подарунок. Здобувачі освіти 1 класу отримали подарунки від підприємства "Кернел" та депутата Первомайської районної ради Колєсніка І. М.

Святковий день закінчився руханками під музику та дитячим флешмобом.